يکشنبه, 25 آذر 1397

رو عنوان : مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس خبر داد:
عنوان : برگزاری بیش از 280 عنوان برنامه فرهنگی اجتماعی ورزشی در سطح شهر قدس در چهار ماه اول سال 97
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ 
ساعت : ۱۱:۲۲:۱۰

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس:
در چهار ماه اول سال 97 بیش از 280 عنوان برنامه فرهنگی اجتماعی ورزشی در سطح شهر قدس برگزار شد

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری قدس گفت: در چهار ماه اول سال 97 بیش از 280 عنوان برنامه فرهنگی اجتماعی ورزشی در سطح شهر قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی  ورزشی شهرداری قدس،  رضا حیدری با اعلام این خبر اظهار کرد: بیش از 10 برنامه بزرگ شهری در چهار ماهه اول سال در سطح شهرستان برگزار شده است .

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی  ورزشی شهرداری قدس، عنوان کرد سازمان در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی ورزشی با مشارکت مردمی و حمایت های واحد های مختلف شهرداری و عنایت های مدیریت شهری بالاخص شهردار  و اعضای شورای اسلامی شهر قدس توانسته برنامه های خوبی را برای شهروندان شهرقدسی برگزار نماید .
حیدری افزود در 4 ماهه اول سال 97 ، بیش از 200 برنامه فرهنگی در نقاط مختلف شهر و مراکز فرهنگی که مشارکت حدود 33000 نفر از شهروندان را به همراه داشته است برگزار شده که شامل موضوعاتی از قبیل جشن های ملی و مذهبی – مراسم ادبی – مراسم های ولادت و شهادت ائمه اطهار (ع9 – سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) – مراسم مختلف در ماه مبارک رمضان – همایش های روانشناسی و پزشکی و دینی – جشن های کودک و برگزاری اردوهای  تفریحی و زیارتی بوده است .

ایشان در ادامه به برگزاری 100 برنامه بزرگ ورزشی با حضور بیش از 8000 نفر از شهروندان در 4 ماه اخیر اشاره کرد و این حضور مردمی را نشانه وجود روحیه ورزشی و نشاط اجتماعی در بین شهروندان شهر قدسی دانست و فعالیت های ورزشی سازمان را در رشته های فوتبال – والیبال- فوتسال – کاراته – تکواندو – کونگ فو – شنا – دومیدانی – همگانی – کوهپیمایی عنوان کرد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس در راستای برگزاری دوره های آموزشی افزود در 4 ماهه اول سال بیش از 800 دوره آموزشی برای شهروندان در تمامی رده های سنی که حدود 13000 نفر از ایشان را شامل می شود برگزار شده که اهم موضوعات آن شامل زبان، رایانه، دینی و اعتقادی، کودک و تربیتی، مشاوره، همایش، هنری می باشد.

ایشان در پایان با عنوان برخی از اقدامات واحد روابط عمومی سازمان از قبیل چاپ و نصب بیش از 2000 متر مربع بنر در سطح شهرستان –  پوشش خبری  و انتشار پیام های شهروندی در فضای مجازی و سایت سازمان ، روزهای پر کار سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس را در ماه های باقی مانده سال جاری نوید داد.


نمایش تعداد بازدیدها : 77

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0