جمعه, 2 فروردين 1398

رو عنوان : به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس
عنوان : فعالان قرآنی تجلیل شدند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ 
ساعت : ۱۰:۷:۴۳

فعالان قرآنی تجلیل شدند

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس؛ فعالان قرآنی شهرستان قدس تجلیل شدند

این مراسم؛ با حضور امام جمعه، اعضای شورای شهر، مدیر عامل و سایر مسئولان شهری و جمعی از فعالان قرآنی در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی حضرت باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومیسازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس؛ مدیر عامل سازمان هدف از برگزاری این مراسم، را قدردانی از زحمات و تلاشهای خالصانه و تکلیف مدارانه فعالان عرصه قرآنی، ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی به نسل جوان عنوان کرد.

رضا حیدری خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس های آموزش قرائت و حفظ قرآن کریم یکی از برنامه هایی است که در طول ایام سال توسط مراکز فرهنگی سازمان برگزار می شود. این مراکز دوره‌های مختلف کوتاه‌مدت و بلند‌مدت حفظ قرآن کریم از اجزای مختلف تا کل قرآن را برای علاقه‌مندان در دوبخش آقایان و خانم‌ها برگزار می‌کند که دوره‌های بلند‌مدت آن ویژه حفظ کل قرآن از یک تا چهار سال طراحی شده و علاقه‌مندان زیادی در آن مشغول حفظ آیات الهی هستند.

در ادامه مراسم، امام جمعه شهرقدس اظهار داشت: قرآن منشور جامع زندگیست و انسان ساز است.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار به برگزاری محفل انس با قرآن کریم در تمام نقاط شهرستان تاکید کرد و افزود: برگزاری مراسم انس با قرآن کریم باعث ایجاد موج توجه عمومی به آموزه های قرآنی می شود. 

حسین چناقچی رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس نیز در همایش تجلیل از فعالان قرآنی گفت: مشکلات و آسیب های اجتماعی ناشی از دور بودن از اخلاقیات و فرهنگ ناب قرآنی است.

گفتنی است: در این مراسم از بیش از 100 نفر از فعالان قرآنی شهرستان با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 91

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0