يکشنبه, 1 ارديبهشت 1398

رو عنوان : صبح امروز انجام شد:
عنوان : شهردار قدس از خانه فرهنگ شهدای كاووسیه و فرهنگسرای خانواده بازدید كرد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ 
ساعت : ۱۱:۴۹:۷

صبح امروز انجام شد:
شهردار قدس از خانه فرهنگ شهدای کاووسیه و فرهنگسرای خانواده بازدید کرد

شهردار قدس صبح امروز در جریان بازدید از خانه فرهنگ شهدای کاووسیه و فرهنگسرای خانواده، به تأثیرات مثبت این مراکز در غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها با انجام فعالیتهای گوناگون آموزشی، فرهنگی و هنری اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس؛ مسعود مختاری شهردار قدس، مصطفی ترکاشوند مشاور عالی شهردار، رضا حیدری مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری قدس، از خانه فرهنگ شهدای کاووسیه و فرهنگسرای خانواده بازدید به عمل آوردند و در جریان برنامه ها و فعالیتهای متنوع اجرایی این مراکز قرار گرفتند.

در جریان این بازدید که صبح امروز (5 آذر ماه) صورت گرفت، مسعود مختاری با تأکید بر نقش حائز اهمیت مراکز فرهنگی در جامعه اظهار داشت: امروزه نقش فرهنگسراها و خانه فرهنگ ها در غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها به خصوص کودکان، نوجوانان، زنان خانه دار، توانمندسازی ایشان با آموزش فعالیتهای متنوع فرهنگی و هنری و آموزشی، ارتقای سطح علمی، نهادینه کردن موضوعات مرتبط با دغدغه‌های اجتماعی و... انکار ناپذیر است که اقبال چشمگیر و روزافزون شهروندان به این گونه مراکز فرهنگی ضرورت توجه بیش از پیش به این گونه مراکز را ایجاب می کند. 

وی در ادامه به استقبال بیش از 63 هزار نفری شهروندان از برنامه های متنوع خانه فرهنگهای این شهر طی 6 ماه نخست سال جاری اشاره کرد و افزود: در همین راستا سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری قدس طی 6 ماه نخست سال جاری در فرهنگسراهای شهر قدس، اقدام به برگزاری 281 برنامه در زمینه هایی چون برگزاری جشنها و سوگواره های ملی و مذهبی، برگزاری همایشهای پزشکی، روانشناسی، برگزاری کارگاه های آموزشی، اجرای مسابقات مختلف و... کرده است که 63890 نفر مخاطب از آنها استقبال و استفاده نموده اند.

شهردار قدس در پایان به احداث خانه فرهنگ های جدید در سطح شهر اشاره کرد و گفت: این شهرداری با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته شده و در راستای رفاه حال شهروندان و بهره مندی حداکثری از امکانات مراکز فرهنگی به احداث یا توسعه خانه فرهنگ هایی نظیر خانه فرهنگ استقلال، شهید عزیزی، جواد آباد، توسعه خانه جوان همت گماشته است تا با اقدامات مطلوب در این حوزه زمینه رضایتمندی ایشان را فراهم نماید.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 91

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0