يکشنبه, 1 ارديبهشت 1398

عنوان : جشنواره عكس انقلاب برگزار می شود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ 
ساعت : ۸:۳۲:۲۶

به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی:
جشنواره عکس انقلاب برگزار می شود

جشنواره عکس انقلاب به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس برگزار می شود.

به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جشنواره عکس انقلاب با هدف ثبت آثار و مستندات مربوط به این رویداد بزرگ تاریخی در شهر قدس، حفظ ارزش های و آرمانهای انقلاب اسلامی و تثبیت هویت فرهنگی و ارزشی دوران انقلاب و دفاع مقدس این شهر ، به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس برگزار می شود. 

براساس فراخوان این جشنواره، شرکت کنندگان با ارسال حداقل یک عکس از سال 1357 تا کنون در محورهای موضوعی: راهپیمایی دهه فجر در شهر قدس، بازگشت اسرا یا آزادگان دفاع مقدس، ایام انقلاب اسلامی در سالهای انقلاب، دوران جنگ تحمیلی، شهر قدس در زمان انقلاب، شهر قدس در زمان جنگ، شهر قدس در گذر زمان، می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

گفتنی است؛ شرکت کنندگان می توانند آثار خود را از 5 آذر لغایت 20 دی ماه سال جاری، از طریق شبکه های اجتماعی گپ، سروش و... به شماره 09305060842 ارسال کنند و یا با مراجعه حضوری به روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس آثار خود را تحویل دهند.

همچنین علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق سامانه پیامکی 30004688 و یا مراجعه به وب سایت   www.farhangivarzeshi.ir   اقدام کنند.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 105

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0