سه‌شنبه, 28 خرداد 1398

عنوان : برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس در دهه بصیرت
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ 
ساعت : ۱۴:۲۸:۳

برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس در دهه بصیرت 

رضا حیدری مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، به تشریح برنامه های این سازمان در دهه بصیرت پیش رو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، رضا حیدری در بیان ضرورت بزرگداشت دهه بصیرت، اظهار داشت: حماسه نهم دی ماه با حضور مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب به حساب می آید که این روز را همواره به عنوان روز «بصیرت» و نماد عزّت، استقلال مردمی در اذهان تداعی می کند. 

وی ادامه داد: در همین راستا با هدف فرهنگ سازی و زنده نگه داشتن مفاهیم ارزشی و انتقال آن به نسل های آینده هر ساله در دهه بصیرت مراسم و برنامه هایی توسط این سازمان تدارک دیده می شود تا بتوان به واسطه این برنامه ها هدف و رسالت این دهه را تبیین کرد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس تصریح کرد: این سازمان امسال نیز با برنامه ریزی های صورت گرفته اقدامات متعددی را در دستور کار قرار داده است که برگزاری مسابقات و فضاسازی شهری با نصب بنرها و پوسترها، برگزاری همایش و محفل انس با قرآن کریم از جمله برنامه های پیش بینی شده این سازمان در دهه بصیرت سال جاری است.

حیدری افزود: همچنین برگزاری مراسم شهرستانی 9 دی در مسجد جامع، محفل انس با قرآن کریم در مسجد جامع در 13 دی ماه، همایش بیداری اسلامی در مراکز فرهنگی، برگزاری مسابقاتی نظیر مسابقه کتابخوانی بصیرت با مروری بر بیانات حضرت آیت الله خامنه ای( مد ظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره حماسه 9 دی و گزارش حوادث 8 ماه فتنه ی 88، مسابقه نقاشی با موضوع 9 دی در مراکز فرهنگی، برگزاری مسابقه روزنامه دیواری با موضوع مرتبط در مراکز فرهنگی از جمله اقدامات این سازمان در این دهه است.

وی خاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات پیش بینی شده برای دهه بصیرت فضاسازی شهری با 150 متر مربع بنر، نصب پوستر در مراکز فرهنگی سطح شهر، توزیع بروشور بصیرت در مراکز فرهنگی به تعداد 1000 نسخه، پخش تیزرهای مرتبط در تلویزیون های شهری، ارسال پیامکهای انبوه مرتبط با موضوع می باشد. 

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، در خاتمه بیان داشت: این سازمان علاوه بر برنامه های دهه بصیرت، برنامه های بسیاری را در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران پیش بینی کرده است که در حوزه های متعدد برای گروه های اجتماعی مختلف در  محلات، مدارس و خانه های فرهنگ برگزار خواهد شد.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 91

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0