پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398

رو عنوان : در راستای بزرگداشت دهه بصیرت:
عنوان : همایش بزرگ حماسه 9 دی در شهر قدس برگزار می شود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ 
ساعت : ۲۳:۳۴:۳۴

در راستای بزرگداشت دهه بصیرت:
همایش بزرگ حماسه 9 دی در شهر قدس برگزار می شود

به مناسبت دهه بصیرت، همایش بزرگ حماسه 9 دی روز دوشنبه 17 دی ماه در آمفی تئاتر فرهنگ و هنر باغ ملی برگزار می شود.

همایش بزرگ حماسه 9 دی به همت ستاد گرامیداشت دهه بصیرت شهرستان قدس و به مناسبت دهه بصیرت روز دوشنبه 17 دی ماه از ساعت 18 در آمفی تئاتر فرهنگ و هنر واقع در باغ ملی شهرک ابریشم شهرستان قدس برگزار می شود.

بنابر این گزارش؛ سخنران این همایش سردار حسن زاده فرمانده سپاه استان تهران خواهد بود و از مردم ولایتمدار شهر قدس برای شرکت و حضور با شکوه در این همایش بزرگ برای تجدید میثاق با آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دعوت به عمل می آید.

گفتنی است، پیش از این نیز، برنامه های متنوع دیگری در سطح شهر به مناسبت دهه بصیرت برگزار گردیده است که برگزاری مراسم محوری دهه بصیرت با حضور مسئولان شهری و مردم ولایتمدار همزمان با فرارسیدن 9 دی از جمله این برنامه ها بوده است.

از دیگر برنامه های اجرا شده به منظور گرامیداشت دهه بصیرت توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، می توان به برگزاری همایش بیداری اسلامی در تمام مراکز فرهنگی سازمان و برگزاری مراسم نورانی محفل انس با قرآن کریم در روز پنجشنبه 13 دی ماه، همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع اشاره کرد.

شایان ذکر است: با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی ، گردهمایی تکریم از خانواده های معظم شهدای پرسنل شهرداری قدس در 12 دی ماه و ویژه برنامه مدافعان حریم ولایت جمعه ۱۴ دی ماه ۹۷ در یادمان دو شهیدگمنام (بوستان حضرت ولیعصرعج) برگزار شد.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 66

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0