سه‌شنبه, 25 تير 1398

عنوان : مقام قهرمانی تیمهای نونهالان و نوجوانان شهرداری قدس در مسابقات كاراته قهرمانی كشور
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ 
ساعت : ۱۱:۵۴:۳۲

مقام قهرمانی تیمهای نونهالان و نوجوانان شهرداری قدس در مسابقات کاراته قهرمانی کشور

تیمهای نونهالان و نوجوانان باشگاه ورزشی شهرداری قدس در مسابقات کاراته قهرمانی کشور به مقام قهرمانی دست یافتند.

 بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته کشور (سبک شیتوریو شوکوکای یونیون) که به مناسبت فرا رسیدن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی روز جمعه مورخ ۵ بهمن ماه به میزبانی سالن شهید چمران تهران برگزار شد، با قهرمانی تیمهای نونهالان و نوجوانان شهرداری قدس به پایان رسید.

بنابراین گزارش، در این مسابقات که بیش از 750 ورزشکار از 15 استان کشور حضور داشتند، تیم کاراته نونهالان و نوجوانان شهرداری قدس در دو بخش کاتای تیمی و کومیته تیمی همچون سالهای گذشته موفق به کسب مقام قهرمانی گردید.

گفتنی است؛ سرمربی تیم نونهالان و نوجوانان شهرداری قدس حبیب اله بارانی، توجه و حمایت رضا حیدری مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس و همچنین برنامه ریزی احمد مومن معاونت ورزش سازمان در پایه گذاری مدارس ورزشی در کلیه رشته های ورزشی به خصوص ورزش کاراته را دلیل استمرار این قهرمانی در چند سال گذشته ذکر کرد.

شایان ذکر است که تیمهای کاراته در رده های سنی مختلف، در چند سال گذشته همواره توانسته قهرمانی خود را تکرار نماید و به همین دلیل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری قدس به عنوان یکی از پایگاه های قهرمان پرور شناخته شده است.


نمایش تعداد بازدیدها : 162

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0