سه‌شنبه, 25 تير 1398

رو عنوان : به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس:
عنوان : نمایشگاه صنایع دستی به یاد یاس برگزار می شود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ 
ساعت : ۹:۲۰:۸

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس:
نمایشگاه صنایع دستی به یاد یاس برگزار می شود

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و همچنین ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، نمایشگاه صنایع دستی به یاد یاس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، نمایشگاه صنایع دستی به یاد یاس، با هدف عرضه و نمایش هنرهای دستی، گسترش و اشاعه هنر اصیل ایرانی، تعامل بین هنرمندان جهت ارتقای سطح کیفی تولیدات، ایجاد بستر مناسب به منظور معرفی، عرضه و بازاریابی اقلام گروه های صنایع دستی، معرفی توانمندی هنرمندان در رشته‌های مختلف و رونق تولید صنایع دستی به عنوان یک محصول فرهنگی درآمدزا برگزار می شود.

بنا بر این گزارش، پخش فیلم، برگزاری همایش مهارت های زندگی و فرزند پروری، نمایش عروسکی نیز از دیگر برنامه های برنامه ریزی شده در این نمایشگاه است.

گفتنی است؛ این نمایشگاه از روز دوشنبه 15بهمن ماه تا 17 بهمن سال جاری به مدت سه روز برگزار می شود که علاقمندان می توانند برای بازدید از صنایع دستی عرضه شده در این نمایشگاه از ساعت 9 صبح الی 19 عصر به آدرس جنب بوستان آزادگان، سالن ورزشی بانوان مراجعه کنند.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 106

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0