سه‌شنبه, 1 بهمن 1398

عنوان : بازدید بازرسان ارزیابی عملكرد استانداری تهران از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ 

بازدید بازرسان ارزیابی عملکرد استانداری تهران از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس

بازرسان ارزیابی عملکرد استانداری تهران از مراکز فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس به همراه مدیر عامل سازمان و مدیر ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس؛ صبح امروز بازرسان استانداری تهران به منظور ارزیابی عملکرد سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس با حضور در این سازمان ، تمامی اقدامات صورت گرفته در یک سال اخیر در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را مورد بررسی قرار دادند.

بنا بر این گزارش؛ ارزیابی های هر ساله کارشناسان و بازرسان استانداری تهران از شهرداری های سطح استان با هدف بررسی عملکرد اجرایی شهرداری ها و همچنین ایجاد فضای رقابتی برای خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان ساکن در شهرستانهای استان تهران، ادای درست وظایف اداری، تکریم ارباب رجوع و غیره صورت می گیرد.

در این بازدید ، رضا حیدری مدیرعامل سازمان از روند فعالیت های مراکز فرهنگی و ورزشی سازمان و تاثیرگذاری این مجموعه در سطح شهرستان قدس توضیحاتی را ارائه داد.

بازرسان ارزیابی عملکرد استانداری تهران از خانه جوان و فرهنگسرای قرآن و عترت سازمان و حوزه معاونت ورزش بازدید به عمل آوردند.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 79

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0