دوشنبه, 5 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 37
برگزاری نشست‌های بصیرتی در مراكز فرهنگی سازمان
نشست‌های بصیرتی به مناسبت دهه بصیرت در مراکز فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس در حال برگزاری است.

برگزاری نشست‌های بصیرتی در مراکز فرهنگی سازمان

نشست‌های بصیرتی به مناسبت دهه بصیرت در مراکز فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس؛ به مناسبت گرامیداشت حماسه ی 9دی سلسله نشست هایی جهت بصیرت افزایی در سطح شهرقدس برگزار می شود.

بزرگداشت 9دی روز تاريخی و حماسه فراموش نشدنی مردم به عنوان نماد بصيرت و وحدت، نقش عاشورای حسينی و محرم در تحقق حماسه نهم دی، تبيين و تحليل درست يك حركت بی نظير مردمی، ضرورت پاسداشت اين حماسه بزرگ و حفظ پيام و دستاوردهای آن قله تاريخی از جمله اهداف برگزاری اين برنامه است.

بر این اساس، این نشستها با موضوع 9دی و روشنگری به مدت 9 روز در تمامی مراکز فرهنگی سازمان برگزار می شود. که امروز این نشست در فرهنگسرای قرآن و عترت با حضور خانواده ها برگزار شد.

گقتنی است: نشست‌های بصیرتی ، روز چهارشنبه 11 دی ماه در خانه فرهنگ علامه دهخدا، شنبه 14 دی در خانه جوان، یکشنبه 15 دی در خانه فرهنگ شهدای سرخ حصار، دوشنبه 16 دی در فرهنگسرای خانواده، سه شنبه 17 دی در خانه فرهنگ شهدای کاووسیه و چهارشنبه 18 دی ماه در خانه فرهنگ علامه طباطبایی برگزار می گردد.

این برنامه ها به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس از 10 دی ماه آغاز شده و تا 18 دی ماه ادامه دارد. علاقه‌مندان برای شركت در اين نشست ها می‌توانند از ساعت 10صبح به مراکز اعلام شده مراجعه نمایند. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 46874455 تماس بگیرند.

 

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0