دوشنبه, 5 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 96
همایش شهروندی آشنایی، پیشگیری و مقابله با كرونا ویروس برگزار شد
همایش شهروندی آشنایی، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور جمعی از بانوان در در خانه فرهنگ شهدای کاووسیه برگزار شد.

در خانه فرهنگ شهدای کاووسیه:
برگزاری همایش شهروندی آشنایی، پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس

همایش شهروندی آشنایی، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور جمعی از بانوان در در خانه فرهنگ شهدای کاووسیه برگزار شد.

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس، همایش شهروندی آشنایی، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور جمعی از بانوان شهر قدسی در خانه فرهنگ شهدای کاووسیه برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ در این همایش یک روزه که روز یکشنبه 27 بهمن ماه برگزار گردید، ضمن مطرح شدن مباحثی در خصوص تاریخچه بیماری کرونا ویروس، تعریف بیماری، درباره راه های پیشگیری و انتقال این بیماری با انجام کارهایی نظیر خودداری از تماس دست‌ها با چشم، بینی و دهان، شستن دست‌ها با آب و صابون به مدت ۲۰ ثانیه، مراجعه به مراکز درمانی در صورت داشتن علائمی مانند سرماخوردگی، استفاده از ماسک هنگام حضور در اماکن عمومی، خودداری از دست دادن و بغل کردن دیگران، خودداری از مصرف غذاهای خیابانی و روباز و ... توضیحاتی توسط کارشناسان مربوطه ارائه گردید.

گفتنی است؛ معرفی علائم و نشانه های بیماری مانند داشتن علائمی شبیه به سرماخوردگی مانند آبریزش بینی، سرفه، عطسه، عفونت و مشکلات خفیف تا متوسط دستگاه تنفسی فوقانی که منجر به تنفس دشوار شود، لرزش دست ها، گلودرد، احساس خستگی، سر درد و تب نیز از دیگر مباحثی بود که توضیحاتی درباره آن به شرکت کنندگان حاضر در همایش ارائه شد.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0