دوشنبه, 5 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 92
مراكز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس ضدعفونی شد
همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، مراکز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس برای مقابله با شیوع این ویروس ضدعفونی شد.

مراکز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس ضدعفونی شد

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، مراکز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس برای مقابله با شیوع این ویروس ضدعفونی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس؛ با شیوع ویروس واگیردار کرونا در جامعه و پیرو توصیه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مراکز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس ضدعفونی شد.

بنا بر این گزارش؛ در این اقدامات تمامی مراکز فرهنگی، اداری و ورزشی سازمان و فضا‌های عمومی شامل نمازخانه، سالن‌های انتظار، کلاس‌ها، وسایل و تجهیزات ورزشی و... ضدعفونی و استریل شد.

لازم به ذکر است: پیش از این تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی در مراکز این سازمان لغو شد.

همچنین با توجه به اینکه اهتمام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس بر آموزش همگانی افراد در راستای افزایش سطح فرهنگ و سلامت جامعه معطوف شده است، بیلبوردهای واقع در سطح بلوارها و معابر اصلی به نصب بنرهای توصیه های بهداشتی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع و انتقال این بیماری اختصاص یافته است.

گفتنی است: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس با هدف ارائه آموزش های لازم در خصوص پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا اقدام به تهیه و توزیع بیش از هشت هزار بروشور نموده است که این بروشورها میان شهروندان و ادارات توزیع می شود.

راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا، نحوه شست و شوی صحیح دست‌ها، راه‌های حفاظت از ابتلا به ویروس کرونا، علائم بیماری و نحوه معاشرت صحیح برای پیشگیری از این بیماری، از جمله موضوعاتی است که در طرح بنرهای بیلبوردی سطح شهر و بورشورها استفاده شده است.

 

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0