سه‌شنبه, 11 آذر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 135
تدارك مسابقات متعدد توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس برای رده های سنی مختلف
مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس، از تدارک برنامه ها و مسابقات متعدد توسط این سازمان برای رده های سنی مختلف به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

رضا حیدری مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شهرداری به مناسبت فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های متعددی را برای رده های سنی مختلف تدارک دیده که از ابتدا تا پایان این ماه مبارک به صورت برگزاری مسابقه های فرهنگی متنوع در شبکه ها و رسانه های اجتماعی همراه با اهدای جوایز صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه همه ساله برنامه‌های فرهنگی متعددی به مناسبت ماه مبارک رمضان توسط این سازمان برگزار می شد، افزود: در سال جاری با توجه به شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری این برنامه ها به صورت حضوری میسر نشد و  به همین منظور اجرای برنامه‌ها و برگزاری مسابقات فرهنگی متنوع از طریق فضای مجازی پیگیری و اجرایی گردید.

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس، با اشاره به برنامه های برگزاری این ماه تصریح کرد: تلاوت روزانه قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان و برگزاری مسابقه پیامکی با عنوان " سی جزء سی جایزه" از جزء های تلاوت شده هر روز، که برندگان هر روز به قید قرعه از بین نفراتی که پاسخ صحیح را ارسال نموده باشند، انتخاب میگردند، از جمله برنامه ها و مسابقاتی است که تا پایان ماه مبارک رمضان برگزار میگردد.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری "مسابقه اذان ندای ملکوت" به مناسبت ماه مبارک رمضان و ترویج فرهنگ اذان گویی و شناسایی مؤذنان با استعداد در دو رده سنـی 7 تا 10 سـال و 10 تا 15 سال از دیگر مسابقات فرهنگی می باشد که شـرکت کنندگان می بایست فایل تصویری اجـرای کامـل اذان خود را تا 15 ماه رمضان ارسال کنند که اجراهای برتر در کانال رسمی سـازمان در پیام رسان بله (https://ble.ir/qodsfv) بارگذاری می شود و در پایـان به نفرات برتـر هـر گروه سنـی جوایز نفیسی اهدا می گردد.

حیدری افزود: مسابقه " عکاسی ماه خوب خدا" عکاسی از عبادت کودکان و نوجوانان، مسابقه " خلوت راز " جهت ارسال دل نوشته های زیبای دختران روزه اولی از لحظات ناب و معنوی ماه مبارک رمضان، برگزاری مسابقه " خاطره نوسی" از خاطرات ماه مبارک رمضان ویژه عموم شهروندان و مسابقه" سفره های آسمانی" مسابقه تزیین زیباترین و ساده ترین سفره افطار ویژه رده سنی 10 تا 15 سال نیز از دیگر برنامه هایی است که در جشنواره قرار بندگی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شهرداری به مناسبت ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است. 

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس در خاتمه بیان داشت: فضاسازی شهر به مناسبت ماه مبارک رمضان در راستای ایجاد فضا و نمای بصری متناسب با این ایام، درج ادعیه روزهای ماه رمضان و اعمال این ماه، ارائه توصیه های غذایی در ماه مبارک رمضان و ... در شبکه های مجازی از دیگر اقدامات این سازمان به مناسبت رمضان الکریم است.

 

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0