چهارشنبه, 8 بهمن 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 141
برگزاری مسابقه كتابخوانی مطلع مهر
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) مسابقه کتابخوانی مطلع مهر برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، این مسابقه با هدف تکریم سنت الهی ازدواج و ترویج فرهنگ کتابخوانی به مناسبت روز ازدواج، سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت فایل کتاب و سؤالات مسابقه به پیامرسان بله به آدرس https://ble.ir/qodsfv  مراجعه کنند.

شرکت کنندگان این مسابقه می بایست پاسخ سوالات به‌ صورت یک عدد 5 رقمی از چپ به راست بدون گذاشتن فاصله بین اعداد به همراه نام و نام خانوادگی و نام محله به سامانه پیامکی 30004688 ارسال نمایند.

آخرین مهلت ارسال پاسخ به سوالات از طریق پیامک تا 7 مرداد ماه 99 می باشد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 46844464  تماس بگیرند.

کتاب مطلع مهر توسط دکتر امیرحسین بانکی‌پور فرد با هدف بیان راهکارهای جامع و کاربردی برای انتخاب همسر نگاشته شده است.

محور اصلی کتاب راهنمایی و مشاوره جهت همسرگزینی عالمانه می‌باشد. این کتاب تاکنون به چاپ شصت و دوم رسیده و مورد تأیید مخاطبان قرار گرفته است.

این کتاب حاوی یک برنامه جامع، کاربردی و گام‌به‌گام برای جوانان در آستانه ازدواج می‌باشد. شما در این کتاب که 8 گفتار دارد با موضوعات فوریت ازدواج، احراز شرایط اولیه برای ازدواج، معیارهای انتخاب همسر، آداب خواستگاری، ضرورت تحقیق درا زدواج، تصمیم‌گیری، نقش مهریه در ازدواج و بهترین انتخاب آشنا می‌شوید.

 

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0