چهارشنبه, 8 بهمن 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 91
مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس:
برگزاری بیش از 457 برنامه فرهنگی و ورزشی در شهر قدس
رضا حیدری مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، از برگزاری 457 برنامه فرهنگی و ورزشی متنوع در 6 ماه نخست سال جاری در سطح مراکز فرهنگی، پایگاه های ورزش صبحگاهی شهر قدس و آموزش از طریق فضای مجازی خبر داد.

رضا حیدری مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، ضمن تأکید بر نقش حائز اهمیت برنامه های فرهنگی و ورزشی در پویایی و نشاط اجتماعی جامعه، گفت: برگزاری کارگاه های متنوع آموزشی در زمینه فرهنگی و اجتماعی و اجرای برنامه های ورزشی علاوه بر توانمندسازی شهروندان و ارتقای مهارت‌های فردی ایشان، موجب ترويج و ارتقای نشاط اجتماعي در جامعه می شود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، با اشاره به برنامه های آموزشی برگزار شده، افزود: برای مقابله با بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان، دوره‌های آموزشی مراکز فرهنگی از طریق فضای مجازی برگزار شد که در این راستا تعداد 110 برنامه آموزشی متنوع در 6 ماهه نخست سال جاری برگزار گردیده که مورد بهره مندی 4874شهروند قرار گرفته است.

رضا حیدری تصریح کرد: تعداد 82 برنامه و همایش متنوع در زمینه های فرهنگی و اجتماعی به مناسبت های مختلف از جمله ماه مبارک رمضان، ماه محرم ، دهه کرامت با رعایت پروتکل های بهداشی برگزار شده است که مورد استقبال 198622 شهروند واقع شده است.

حیدری درباره برنامه های اجرایی در حوزه ورزش نیز گفت:
با وجود محدودیت های ناشی از کرونا و تعطیلی چند هفته ای پایگاه های ورزش صبحگاهی، پس از بازگشایی این مراکز بیش از 159 برنامه متنوع ورزشی با هدف ترویج ورزش و ارتقای نشاط اجتماعی برای بانوان و آقایان با رعایت پروتکل های بهداشتی در 8 پایگاه ورزش صبحگاهی با حضور 6658 نفر برگزار شده است.

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس، در خاتمه به بیان اقدامات روابط عمومی سازمان طی سال جاری اشاره کرد و افزود: روابط عمومی سازمان 106 برنامه و طرح را در قالب فعالیتهای اطلاع رسانی و پژوهشی در 6 ماهه ابتدای سال اجرایی کرده است و با توجه به لزوم اطلاع رسانی برنامه ها و فضاسازی شهر اقداماتی نظیر فضاسازی و چاپ و نصب بنر سازمانی به طول 13000 مترمربع، تهیه و انتشار 34 مورد پوستر الکترونیکی، طراحی و ساخت 600 مورد تیزر و اکران در نمایشگرهای شهری، ارسال بیش از 23100 پیامک هدفمند و اطلاع رسانی به شهروندان و مشارکت در اجرای 82 برنامه متنوع انجام داده است.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0