چهارشنبه, 8 بهمن 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 64
در پایگاه های ورزش صبحگاهی شهرقدس برگزار می شود:
همایش صبحگاهی درس هایی از قرآن و روانشناسی
همایش های درس هایی از قرآن و روانشناسی در راستای ارتقای سطح آگاهی و آشنایی بانوان با مسائل دینی، اجتماعی و روانشناسی و با حضور کارشناسان دینی و روانشناسی در پایگاه های ورزش صبحگاهی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس؛ بانوان شهرقدسی در قالب این برنامه می توانند ضمن فعالیت های ورزشی در پایگاه های ورزش صبحگاهی از همایش های قرآنی و روانشناسی بهره مند شوند. این همایش ها با هدف ارتقای مهارت های شناختی و اجتماعی خانواده ها و کاهش آسیب های اجتماعی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در بوستان های سطح شهر برگزار می گردد.

در این همایش ها، کارشناسان دینی و روانشناسی به موضوعاتی همچون " تدبر و اخلاق در قرآن"، "آداب همسرداری و دوری از طلاق عاطفی در خانواده"، "چگونگی ارتباط و محبت در خانواده با توجه به شرایط کنونی" و "حل تعارضات در خانواده" می پردازند.

همچنین "مثبت اندیشی در وضعیت کنونی جامعه و قوی کردن خود و خانواده" و "فرزندپروری و ارتباط صحیح با جامعه" از دیگر موضوعات مورد بحث در این همایش هاست.

بر اساس این گزارش، همایش های درس هایی از قرآن و روانشناسی از نیمه مهرماه تاکنون در ۵ پایگاه ورزش صبحگاهی برگزار شده و برگزاری این برنامه تا پایان آبان ماه سال جاری ادامه می یابد.

 

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0