چهارشنبه, 8 بهمن 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 56
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس برگزار می نماید:
پویش پیام های شهروندی پیشگیری از كرونا
مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس از اجرای "پویش پیام های شهروندی پیشگیری از کرونا" به منظور فرهنگسازی و ترویج رعایت نکات بهداشتی در جامعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، رضا حیدری گفت: با توجه به اینکه اهتمام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس بر آموزش عموم شهروندان در راستای افزایش سطح فرهنگ و سلامت جامعه معطوف شده است از این رو این سازمان اقدام به برگزاری پویش پیام های شهروندی پیشگیری از کرونا نموده است تا با همکاری شهروندان در تولید و انتشار انواع محصولات رسانه ای مرتبط، ضمن حساس سازی و مشارکت مردم به انتقال پیام ها و هشدارها، گام موثری در کاهش میزان ابتلا به کووید ۱۹ در سطح شهر برداشته شود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس تصریح کرد: همشهریان گرامی می توانند با ارسال یک فیلم ۳۰ الی ۹۰ ثانیه ای در خصوص راهکارهای قطع زنجیره ابتلا به کرونا در این امر همگانی شرکت نمایند.

وی تصریح کرد: علاقمندان می توانند ویدئوهای خود را در این زمینه تا تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۹ به شماره ۰۹۳۰۵۰۶۰۸۴۲ در پیامرسان واتس آپ ارسال نمایند و هدایایی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا می گردد.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0