چهارشنبه, 26 خرداد 1400
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 72
تخصیص سازه های تبلیغاتی سطح شهر قدس به توصیه های بهداشتی پیشگیری از ابتلا به ویروس كرونا
سازه های پرتابل و بیلبورد سطح شهر، توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس به توصیه های بهداشتی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تخصیص یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، با توجه به اینکه اهتمام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس بر آموزش همگانی افراد در راستای افزایش سطح فرهنگ و سلامت جامعه معطوف شده است، سازه های تبلیغاتی واقع در سطح بلوارها و معابر اصلی به نصب بنرهای توصیه های بهداشتی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع و انتقال این بیماری اختصاص یافته است.

بنا بر این گزارش؛ راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا، علائم بیماری و توصیه‌های مهم برای استفاده صحیح از ماسک، از جمله موضوعاتی است که در طرح بنرها استفاده شده و سعی گردیده این طرح‌ها در نقاط مختلف شهر و برای آگاهی عموم مردم اجرا و نصب گردد.

انتشار اخبار حوزه کرونا در شبکه‌های اجتماعی، انتشار اطلاعیه‌ها و نکات آموزشی- بهداشتی، پخش پیام های آموزشی در تلویزیون های شهری و اکران بنرهای آموزشی در سازه های پرتابل و بیلبورد سطح شهر و... از جمله اقداماتی است که توسط روابط عمومی این سازمان به منظور ارتقای سطح آگهی شهروندان و پیشگیری و کاهش انتشار این ویروس انجام می شود.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0