دوشنبه, 5 مهر 1400
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 59
دیدار شاعران و نویسندگان با رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس
نشست هم اندیشی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس با شاعران و نویسندگان شهرستان قدس برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس در نشست هم اندیشی که با شاعران و نویسندگان برگزار شد، بر ضرورت گفت‌وگو با اصحاب هنر برای کاهش چالش‌های فرهنگی و تحقق راهبرد مسائل فرهنگی شهرستان تأکید کرد.

 دراین نشست که بعدازظهر روز گذشته  در سازمان فرهنگی برگزار شد و حدود دو ساعت و نیم به طول انجامید، ابتدا شاعران و نویسندگان  از دغدغه های هنری و انتظارات خود از سازمان فرهنگی سخن گفتند.

دکتر سعید ابریمن  با اشاره بر محوریت نهاد مقدس نمازجمعه به عنوان قلب فرهنگی شهرستان بر گفت‌وگوی دو سویه هنرمندان و این سازمان برمبنای جذب حداکثری هنرمندان این حوزه تاکید کرد و  اظهار داشت: مهربانی و برخورد منصفانه توأم با ارائه راهکارهای عملی لازمه شکل گیری رابطه ی دوسویه میان هنرمندان با این سازمان برای نزدیکی ‌و تعامل هرچه بیشتر است و پیرو دستور شهردار محترم تمام قد از اصحاب هنر حمایت می کنیم چرا که خدمت به هنرمندان را وظیفه خود می دانیم.

وی به نقش هنر در کاهش آسیب‌های اجتماعی و چالش‌های فرهنگی شهر اشاره کرد و افزود: امروزه مشکلاتی از قبیل آمار خشونت، اعتیاد و معضلات نوجوانان و جوانان نگران کننده است.

رئیس سازمان تصریح کرد: وجود این قبیل مشکلات در جامعه بیانگر این موضوع است که نشاط اجتماعی و درک متقابل کاهش یافته و این وظیفه هنرمندان است تا به سهم خود و با استفاده از هنر خویش حال مردم را خوب کنند، و مهربانی و امید و نشاط اجتماعی  را به شهروندان هدیه دهند.

سعید ابریمن گفت: باعنایت به رسالتی که برعهده سازمان هست  به شما قول همکاری می دهم تا با استفاده از ظرفیت فکر و ذوق هنرمندان و امکانات مجموعه بتوانیم به فرهنگ و هنر شهر کمک کنیم.

 

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0