سه‌شنبه, 16 آذر 1400
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 29
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس خبرداد:
راه‌اندازی فرهنگسرای رسانه در شهرستان قدس
سعید ابریمن رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس با تاکید بر نگاه ویژه ی مدیریت شهری در دوره ششم نسبت به حمایت از اصحاب رسانه، گفت: در همین راستا فرهنگسرای رسانه در شهر قدس راه اندازی می شود تا بتوانیم به بخشی از نیازهای فعالان این عرصه پاسخ بدهیم.

 رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس در نشست صمیمی با اصحاب رسانه اظهار کرد: محل مناسبی در یکی از بهترین نقاط شهر برای فرهنگسرای رسانه اختصاص  داده خواهد شد، که امیدواریم در دهه مبارک فجر شاهد افتتاح این طرح باشیم.

سعید ابریمن تصریح کرد: انتظار می‌رود رسانه‌ها درباره مشکلات شهری دقت‌نظر و سعه‌صدر بیشتری داشته باشند چرا که اقناع افکار عمومی بر عهده این قشر است و درخواست تعامل و مشارکت بیشتری در این زمینه داریم.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، بر لزوم حمایت‌های مادی و معنوی از رسانه‌ها تاکید کرد و افزود: رویکرد حمایتی از رسانه‌ها باید مستمر باشد و در آینده با توزیع عادلانه آگهی‌ها و حمایت از خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری در اولویت برنامه‌های سازمان قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه در مورد مقوله فرهنگ در گام دوم انقلاب اظهار داشت، همه ما باید مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت موضوع فرهنگ در جامعه را سرلوحه کار خود قرار دهیم، که بحمدالله همه‌ی  شما فرهنگی و رسانه ایی هستید و این موضوع برای شما گفتن و باز گفتن و شکافتن لازم ندارد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس همچنین افزود: همزمان با هفته وحدت شنبه اول آبان ماه مراسم محفل انس با قرآن کریم و افتتاحیه طرح بزرگ قرآنی فاطمی با حضورحجت الاسلام والمسلمین حاج علی نوری، معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، قاریان بین المللی کشور و  با اجرای گروه تواشیح بین المللی محمدرسول ا...(ص) و حضور عوامل شبکه قرآن و معارف سیما در بعد از نماز مغرب و عشا در مصلی بزرگ شهرستان قدس برگزار خواهد شد.

سعید ابریمن در پایان، در خصوص  افتتاح خانه ریاضی شهرقدس اظهار داشت: خانه ریاضی شهر قدس نیز بزودی در  یکی از محلات شهر  افتتاح  خواهد گردید.

 

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0